Co říkají klienti?
Co říkají klienti?
"Naše spolupráce trvala 6 měsíců, uteklo to jako voda.Vidím velké pokroky, získala jsem sebevědomí - už se neschovávám v rožku ve fitku, naučila jsem se správně jíst, zhubla jsem! Postava se mi zcela změnila. Kačka je skvělý trenér, osobnost, velmi milý člověk, podrží, podpoří, když se člověku nedaří nebo má nějaký pád. Tato spolupráce byla zcela spontánní a nejlepší rozhodnutí."
— Denča
"Na začátku byl pro mě podstatný první dojem, povídalo se mi s tebou dobře a věděla jsem, že budeme mít spolu dobrý vztah, nechtěla jsem někoho s kým bych se necítila komfortně. Tréninky mě s tebou moc baví, mám radost, že jsem se zbavila svého strachu chodit do fitka. Postupně, jak jsi na začátku říkala, jsem změnila své návyky. Oceňuji tvůj individuální přístup a jak se snažíš stále zdokonalovat a posouvat své trenérství dále a dále. Sama jsi při našem prvním rozhovoru říkala, že budeme spíše jako kamarádky a já moc souhlasím, protože přesně takovou super atmosféru spolu máme! "
— Barča
“Spolupráce s Kačkou pro mě znamenala obrovský posun nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Díky jejímu přístupu jsem si vybudovala pevnější vztah ke svému tělu i sama k sobě. Celý proces byl vedený s citem, podporou, profesionalitou, což mi pomohlo udržet se i v náročnějších chvílích. Moje tělo se neustále krásně formuje a já se cítím silnější, sebevědomější a spokojenější než kdy dřív. Jsem opravdu maximálně spokojená a vděčná, že jsem si vybrala právě ji - je to člověk na správném místě, který svou práci dělá srdcem.”
— Majda
“Na začátku jsem měla obavy, co coaching a krabičkové stravování obnáší. Postupně jsem ale zjistila, že s tebou je to všechno mnohem jednodušší a příjemnější než jsem čekala. Máš opravdu srdečný, trpělivý a podporující přístup. Vždycky vše vysvětlíš v klidu a dokážeš člověka povzbudit, když něco nejde dle plánu. Díky tobě mě práce na sobě baví, pohyb a energie dávají smysl a cítím i vidím, že dělám skutečné pokroky. Ještě mě čeká dlouhá cesta na to dvojciferné, ale s tvou podporou se cítím motivovaná a odhodlaná pokračovat.”
— Lenča
"Tréninky s Kačkou mi změnily můj každodenní život k lepšímu. Je velmi vstřícná, přátelská a vždy ochotna poradit. Díky ní jsem nejen získala lepší kondici, ale hlavně mi pomohla se skoliózou a zbavila mě dlouhodobých bolestí zad. Její přístup a znalosti jsou k nezaplacení. Vřele doporučuji každému, kdo hledá nejen skvělého trenéra, ale i oporu na cestě ke zdravějšímu tělu a mysli."
— Andy
"Katka je skvělá trenérka. Profesionálka s pozitivním vibe. Jsem moc ráda, že jsem ten první krok udělala právě s ní. Učí mě správnou techniku a snaží se mě dostat za mou hranici možností, trénink je skutečně efektivní. Na trénink se vždy těším a odcházím spokojená. A není to jen o tréninku, ale pomáhá i ve stravování, dobrým návykům…Katku mohu jen doporučit."
— Markét
"Kačka je úžasná trenérka, která nejen, že tvoří jídelní a stravovací plány, ale také naslouchá, co potřebuji, aby mi oba plány sloužily a ne já jim, což je velmi vzácné. Provedla mě už půlrokem, výsledky jsou nádherné nejen na těle. Konečně něco, co je pro mě. Jsem vděčná, že jsme se potkaly."
— Kačka
"Na začátku roku by mě ani nenapadlo, že bych chodil do fitka. Když jsem poznal Kaču, domluvili jsme se, že bude můj trenér a změnilo to hodně věcí v mém životě. Za pár týdnů odstranila bolest koln, hrbění, návyky ve stravování, chuť cvičit a celkovou pozitivitu v životě. Její intenzivní péče a pravidelné konzultace mi pomáhají v progresu. Příjemný bonus při tréninku je vždy úsměv a pozitivní naladění. Tímto vším se vždy těším na společný trénink."
— Patrik
"Na začátku jsem cvičil 5–6x týdně bez trenéra. Tréninky jsem si skládal sám a snažil jsem se, aby to dávalo smysl. I bez vedení jsem dělal určitý progres a nemyslím si, že bych cvičil úplně špatně. Na druhou stranu jsem neměl dobře nastavené kalorie, makra ani mikra a zpětně jsem měl pocit, jako bych fungoval „se zataženou brzdou“. Během spolupráce jsem přešel na tréninky 3x týdně a měl jsem lépe nastavený jídelníček. Díky tomu se zlepšil celkový chod těla a subjektivně se cítím lépe. Spolupráce vyřešila můj hlavní problém, tak jsem mega rád a určitě se ve fitku potkáme trenére!
— Honza
"Jedla jsem nezdravě, měla zoufale málo svalové hmoty a trápila mě bolest kolen. Cítím se fyzicky i psychicky o 100% lépe. Káťa mi vždy řekne, když dělám něco špatně a kde se sama brzdím. Zároveň na mě ale neklade obrovské nároky. Spolupráce bylo nejlepší rozhodnutí, co jsem udělala!!“
— Týnka
"Zpětně lituji akorát, že jsem se jí neozvala mnohem dříve. Jsem nesmírně stydlivá osoba, ale během prvního setkání se mě Kačka získala. Je to člověk na správném místě, plná pozitivní energie, přátelského jednání a hlavně vědomostí, které mi s radostí každým dnem předávala. Za 3 měsíce mě dokázala posunout a obrovský kus a změnit i vnímání sama sebe! Prosím, nepřestávej s tím, co děláš a hlavně jak to děláš. Děkuji za tvou podporu, přístup i péči, lépe jsem si vybrat nemohla.”
— Zuzka
"Kačka mě nikdy nesoudí za to, jak žiju svůj život, i přesto, že trénuji “pouze” 1x týdně pro vybudování lepšího vztahu se sportem. S respektem a úctou zachází i s psychikou při tréninku. A díky Kačí se učím věřit procesu a milovat bolest (myslím ve třetí sérii po desátém opakování). Kačka je super podporující mladá žena, a díky za to, že můžu být její klientka!"
— Julča